WARSZTATY Z ANIELĄ MIKUCKĄ 7-9 sierpnia 2018 r.
16.07.2018

ANIELA MIKUCKA znowu w Hola! Tym razem w roli głównej: ALEGRIA, czyli zabieramy Was do Kadyksu. Morze, piękne syreny, przystojni marynarze, słowem: tirititram tram tram! :-)

To warsztaty dla tych, którzy chcą poznać tajniki tańca, palmas i śpiewu w alegrias...i oczywiście posłuchać anielskiego głosu naszego gościa.

Przypominam też, że to jedyna w swoim rodzaju okazja do nauki śpiewu flamenco. Ktoś się odważy zabrać głos? ;-) Polecam serdecznie, alegria to palo w sam raz na wakacje!

Plan zajęć na 7,8 i 9 sierpnia (wtorek, środa, czwartek):

17.00-18.20 choreografia

18.30-19.30 struktura i palmas w alegrii

19.30-20.30 śpiew :-)

-----------------------------

Koszt (wtorek, środa, czwartek):

-taniec: 180 zł

-palmas: 150 zł

-śpiew: 120 zł

Koszt za całość (palmas, taniec, śpiew) : 360 zł

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach proszone są o potwierdzenie swojego uczestnictwa do dnia 30 lipca br. na adres: inez@holaflamenco.pl i dokonanie wpłaty na konto (z dopiskiem: WARSZTATY, imię i nazwisko kursanta, wybrane zajęcia) lub osobiście w siedzibie HOLA FLAMENCO.

Mirada. Agnieszka Malicka
60 1050 1214 1000 0022 2701 8633
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku rezygnacji z kursu po wniesieniu opłaty kwota może być oddana jedynie w przypadku zgłoszenia się innej osoby na miejsce rezygnującego.


O ANIELI:  Aniela Mikucka. Urodzona w Warszawie, w 2011 roku wyjeżdża do Sewilli, żeby uczyć się tańca flamenco od Manuela Betanzosa, Pili Ogalli, Andrésa Peñi, Rafaela Campallo, Ángela Atienzy, Úrsuli López, Leonor Leal, El Oruco i José Maldonado. Szybko zakochuje się też w śpiewie flamenco i dlatego w 2012 roku rozpoczyna naukę w Fundación de Arte Flamenco Cristina Heeren w klasie cante flamenco. Jej najważniejsi nauczyciele to: Calixto Sánchez, Julián Estrada, Rosi Navarro "La Divi", María José Pérez, Jeromo Segura, Javier Rivera, José de la Tomasa, Lidia Montero i Pepa Sánchez (teoria). Aniela występuje jako cantaora, bailaora i palmera w Hiszpanii (Teatro Central, Centro Andaluz de Arte Contemporáneo en el Monasterio de la Cartuja, Real Círculo de Labradores y Propietarios de Sevilla, Sewilla; Teatro de Villamarta, Jerez; Auditorio de la Diputación en Málaga; Universidad de Oviedo; Peñas Flamencas: Ronda, Ubrique, Olvera, Ojen) i w Polsce (Warszawa, Gdańsk, Koszalin). W 2015 wygrywa Pierwszą Nagrodę ex aequo i Nagrodę Specjalną Wyższej Szkoły Tańca w Madrycie na Międzynarodowym Konkursie Tańca Flamenco Puro w Turynie we Włoszech (kategoria Obiecujący Soliści Profesjonalni). Na rok akademicki 2014-15 zostaje przyznane jej stypendium Fundación Cristina Heeren i Stowarzyszenia Artystów Hiszpańskich, a między 2015 a 2016 realizuje roczne praktyki śpiewu we wspomnianej szkole. Razem z argentyńską tancerką Melisą Soledad jest palmerą w spektaklu "JRT: sobre Julio Romero de Torres, pintor y flamenco" Úrsuli i Tamary López, Leonor Leal (taniec) i Alfredo Lagosa (aranżacje i gitara) (premiera: XX Festival de Jerez, luty 2016; XIX Bienal de Sevilla, wrzesień 2016).  Między marcem a czerwcem 2016 jest stażystką w sewilskim tablao Casa de la Memoria, robiąc palmas u boku Jeromo Segury. Aniela jest ponadto magistrem kulturoznawcą Uniwersytetu Warszawskiego (specjalność: iberystyka).

Tu można zobaczyć Anielę:

Śpiew:
Tangos-guajira
 
Taniec:
Soleá por bulería
 
 
Logo Holaflamenco

Studio Tańca Hola Flamenco!
Katowice ul. Andrzeja 12
tel. 508 65 27 65

email:inez@holaflamenco.pl

 Facebook

Zapraszamy na kursy i naukę flamenco
od poniedziałku do piątku od godz. 17.00.
Polityka prywatności
 © Szkoła tańca flamenco 2011-2023