Jesteśmy z Wami od 2011 roku. Studio powstało z potrzeby stworzenia miejsca, gdzie zawsze można zastać Flamenco. Jeśli pragniecie poczuć namiastkę andaluzyjskiego klimatu, dowiedzieć się jak pachnie Sewilla kiedy kwitną pomarańcze, posłuchać przejmujących dźwięków gitary czy po prostu aktywnie spędzić czas w miłej atmosferze – SERDECZNIE ZAPRASZAMY na kursy tańca oraz kursy gry na kastanietach. Zajęcia (w małych grupach) prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania. Istnieje także możliwość zorganizowania lekcji indywidualnych lub zajęć na zamówienie (warsztaty okolicznościowe, np. w ramach wieczoru panieńskiego).

Oprócz regularnych zajęć, odbywających się również w czasie wakacji i ferii, proponujemy intensywne weekendowe warsztaty prowadzone przez hiszpańskich oraz polskich tancerzy. Co roku uczniowie Hola Flamenco! mają okazję do zaprezentowania zdobytych umiejętności podczas uroczystych koncertów. Studio tańca Hola Flamenco! to również organizator koncertów flamenco z udziałem znakomitych artystów.

Nasi instruktorzy regularnie szkolą swoje umiejętności na kursach w kraju oraz w szkołach flamenco w Hiszpanii. Współtworzą także grupę tańca flamenco Malandanza.

Zajęcia trwają 80 minut, koszt pojedynczych zajęć to 60 zł. Koszt karnetu 190 zł. Karnet obejmujący 4 lekcje ważny jest 30 dni.

Dane do przelewu: Mirada. Agnieszka Malicka 60 1050 1214 1000 0022 2701 8633

Zapisy mailem: inez@holaflamenco.pl lub telefonicznie pod nr 508 65 27 65.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy do odwiedzenia bloga A może być Flamenco?

W naszej szkole można zaopatrzyć się w stroje do tańca flamenco. Oprócz gotowych wzorów oferujemy możliwość zamówienia stroju szytego na miarę i według własnego projektu.

Zanim będziemy mogli dać popis swoich umiejętności na scenie w oszałamiających kreacjach – na zajęcia warto przynieść wygodny strój niekrępujący ruchów. Paniom przyda się również szeroka spódnica. W przypadku braku specjalnego obuwia do flamenco prosimy się nie zniechęcać - na początek odpowiednie będą pełne buciki na średniej wysokości obcasach (dla pań) lub obuwie wizytowe (dla panów).

Logo Holaflamenco

Studio Tańca Hola Flamenco!
Katowice ul. Andrzeja 12

email:inez@holaflamenco.pl

Zapraszamy na kursy i naukę flamenco
od poniedziałku do piątku od godz. 17.00.